Kongre Hakkında

Sivas Cumhuriyet üniversitesi Gıda Çalışmaları Uygulamaları ve Araştırma Merkezi tarafından 16-18 Ekim 2023 tarihleri arasında “ICONFOOD’23 International Congress on Food” isimli kongre gerçekleştirilecektir. İnsanlığın varoluşundan günümüze kadar değerini ve önemini kaybetmeyen ve yaşam için temel olan gıdanın her yönünü tartışacağımız kongremizde gıdanın geleceğini planlamayı amaçlamaktayız. Yüzyüze ve çevrimiçi düzenlenecek bu kongre ile tüm katılımcılarımızın, yerli ve yabancı bilim insanlarının oturumlara katılmalarına, sunumlarını yapmalarına veya diğer katılımcılarla kolayca etkileşime geçmelerine olanak sağlayarak, çok başarılı ve verimli bir kongre geçireceğimize inanıyoruz.

 

Alanında uzman bilim insanları, ilgili kamu kurum ve kuruluşlarının yetkilileri veya sektör temsilcilerinden oluşan katılımcılarımızın bir araya gelerek çalışmalarını ve görüşlerini paylaşmalarını sağlayarak katılım ve etkileşimlerini ön planda tutacağımız kongremizde; gıda ile ilgili bütün konuların tartışılacağı paneller düzenlenecektir.

 

Kongremizde sektörün tüm paydaşlarıyla bir araya gelerek gıda ile ilgili gelişmeleri ve sorunları değerlendirmek ve çözümler üretmek bizi güçlendirecektir.

 

Düzenleme kurulu adına tüm meslektaşlarımızı bir kez daha kongremize davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

 

Saygılarımla,

Kongre Başkanı 

Doç Dr. Emre HASTAOĞLU